Neonka

Platí se u lékaře za potvrzení potřebné při přihlášení do autoškoly?

Nejlepší odpověď
sejtanka

ano je to od 250 do 300kč,jak u kterého lékaře.

Další odpovědi
hanny 2

Ano platí se,tuším že 200,–300,–Kč.

cukrar

Domnívám se, že potvrzení lékař vydá až po vyšetření a bude to za 400Kč a možná více.

venkovan

Jistě. Ale pokud vám lékař provede celou řádnou prohlídku (zejména u pacientů které vidí minimálně), tak se podívejte na čas který vám celkově věnoval a na částku kterou zaplatíte. A porovnejtu tu částku třeba s advokátem za stejnou časovou jednotku. A nebo se zedníkem, popelářen (nákladovou hodinu, ne mzdovou) ale přitom zvažte váhu vzdělání, odpovědnosti atd.

Klokanrudy

ano dle ceníku praktického lékaře – já platil 150 CZK ale v roce 2001, v současné době je to mezi 200 – 300 CZK