kia

Platí ještě, že můžu stát na parkovišti na místě pro invalidy max. 3 minuty?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Je to ohodnoceno blokovou pokutou do výše 5 000 Kč nebo ve správním řízení 5 000 – 10 000 Kč, body se nedávají.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… na invalidech ani mžik …

brillant

Vše potřebné uvádí zákon č. 361/2000 Sb.

Kryšpín

Klidně půl dne i déle, třeba i sedět, číst, objímat dámu, tancovat, ale bez auta a v případě příjezdu invalidy uvolnit

cukrar

kia, jak píše kapitán „Ne, neplatí a ani nikdy toto neplatilo!!“

dudu

Nevazmožno ni minutočku. Loni jsem tam / těsně u stánku zahradnictví/ na chvíli – než manželka koupí přísadu salátu postál a jedna rostlinka nás přišla na padesát korun.

Klaproth

Stát na parkovišti je ošemetná věc, může tě přejet nějaké auto. Raději stůj na chodníku.

tatanka

Nevím to dle právnického výkladu, ale když se nevzdálíte od auta a nikomu nebudete překážet tak v tom nevidím žádný problém.