Zvědavý

Platí In-karta i na autobusy??

A platí jen na určitou trasu, nebo kamkoliv jedu s ČD? Díky

Nejlepší odpověď
Arne1

IN-karu vydávají České Dráhy. Takže platí na jimi provozované spoje. Pokud budou ČD provozovat autobus, tak to v něm bude platit (to se týká prakticky jen náhradní dopravy). U jiných dopravců – ať už železničních nebo silničních – není důvod aby IN-kartu uznávali.

Další odpovědi
quentos

  1. Vzhledem k tomu, že In-karta je vydávána železniční společností, tak nikoli – Inkarta platí jen na vlaky. 2) Zákaznický tarif můžete uplatnit skutečně kamkoli jedete, ale pouze v rámci ČR.

Doplnění: Rail Plus mám, a stejně mi sleva neprošla ani do „blbého“ Polska.

kelley

Doplnění pro Quentose – S In Kartou ČD máte slevu v některých případech i na železnici v sousedních zemích, ale to je potřeba si nastudovat v podmínkách. Zatím jsem to nevyužil.
Doplnění doplnění – tuším, že pro zahraničí to je aplikace Rail Plus.