marci1

Platí: „Čím víc věci neřeším, tím jsem šťastnější“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hapiky

Ne

Kdo nic neřeší, je chodící nula

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Ne

Z tohoto vyplývá, že nejšťastnější jsou lidé „prostomyslní“. Ti většinou nic neřeší. A mezi ty bych se řadit určitě nechtěl.

Sebtana

Ano

Těžko říct, když člověk řeší moc věcí, je z toho vystresovaný a nešťastný. Na druhou stranu, když člověk neřeší vůbec nic, můžou se mu přihodit věci které on nepovažuje za důležité, ale důležité jsou.
Teoreticky ano, ze začátku člověk bude šťastnější, ale když to moc přežene, tak nebude. Důležité je uvědomit si, že nějaké věci se řešit musí, i když jsme z toho nešťastní.
Je fajn být někde mezi, pokaždé se sám sebe zeptat jestli má vůbec cenu věc řešit a jestli ne, nestarat se o ni a pustit ji z hlavy.

dudu

Ne

Proč se např. vzrušovat nad faktem, že náš Bohuš ve snaze zachránit si svoji kůži už připouští možnost spolupráce socanů s komunisty. A co si pomyslet o prohlášení komoušů, že ČSSD pro ně není důvěryhodný partner!!

zjentek

Ne

„Své“ si vyřešit musíme, takže podle mýho platí: „Čím víc věci neřeším za ostatní, tím jsem šťastnější“.

Jasně to zde dokládá mosoj, kterej ti odpovědí defakto „v praxi ukazuje“, jak je člověk nešťastnej, když „řeší za ostatní“ ;)

ivzez

Ne

led

Ne

Neriešte, ale zamyslite sa…
Bez boja niet víťazstva. Kto nepozná nešťastie, nepozná šťastie.

TrpaslikLuc

Ano

Jak kdy, jak co