anonymka01

Platba na protiúčet u GE Money bank

Ahoj, potřebuju radu. Objednávám si u jedné slečny kabelku, ale nedaří se mi poslat peníze na její účet. Já jsem u KB a vždy když číslo jejího účtu zadám a chci platbu provést, píše mi to, že číslo protiúčtu obsahuje nepovolené znaky. Číslo svého účtu mi poslala ve tvaru: 17 xx xx xxx/0600 a já si s tím nevím rady. Její účet nemá předčíslí? Děkuji za všechny odpovědi

Odpovědi
chudst

Číslo by mělo být v pořádku, je bez předčíslí, obsahuje devět číslic a kód banky je 0600. Je to pravděpodobně hloupá otázka (a možná to mají banky vyřešeno), ale zadáváte je dohromady, bez mezery či pomlček?

anonymka01

chudst: Moc děkuji, už chápu co se stalo. KB mi automaticky za 17 dala pomlčku a proto mě to nechtělo pustit dál:) Děkuji za odpověď