mladek

Plastikář ?

Co přesně obnáší práce plastikáře. Máte měkdo prosím zkušenosti v tomto zaměstnání? Jak se dají stihat normy a jak dlouho trvá zaučení?Prostě jakékoliv informace o této práci.Předem děkuji

Odpovědi
Děda Louda

Plastikář vykonává velice užitečnou a záslužnou činnost – sbírá v určeném rajonu plastový odpad. Vzhledem k jeho množství je to práce kromobyčejně náročná.
Normovat takovou práci je značně problematické.
Po týdenním zaučení a ověření schopnost orientace v terénu je pak schopen odpovědně provádět i třídění materiálu například podle barvy (pokud nenní daltonista).