mojitek

Pisnicka,skupina…

Tak mne napada-kdyz se rekne 60´a 70´léta-jakou pisnicku/y,nebo skupinu/y si vybavite?
The Doors,Animales,Step­penwolf,Eva Olmerova…
Doplňuji:
Vicki : pravda,pravda – ted mame volnost,ale kde jsou sakryš ti noví kvalitni zpevaci??? maj dovču ? :o)))

Nejlepší odpověď
quentos

myslím, že 60. léta si mnozí z nás spojují zejména s hity The Beatles. Konkrétně netřeba jmenovat…

Další odpovědi
ten který je

Rolling Stones,The Who,Jimmy Hendrix,The Kinks… atd. Bylo jich mnoho.

infant

Jednoznačně Yvonne Přenosilovou, nejlepší hlas té doby.

Zdroj: infant.blog.cz

Vicki

Tak Mojitku těch kapel a písniček by byl vagon:-).Ale určitě klasika-Who,Status Quo,Stouni,Led Zeppelin,atd,at­d,ale i u nás v té době bylo dost kvalitních muzikantů-V.Mišík,Rebels s Viktorem Sodomou a jiní.Pak bohužel přišla tzv.normalizace a bylo ´po všem.RE:Mojitek:Co se týká české populární scény tak to je -podotýkám pro mne-HRŮZA.Z ,,bezpáteřních umělců,,proplou­vajícími všemi režimy mi naskakuje husí kůže.Ale právě díky volnosti,tak Ti kvalitní hrají svobodně např.po různých klubech-a to i anglických-a nemusí svou kvalitu dávat najevo nějakými plytkými a podbízivými bláboly jen aby se zalíbili.Ale je to samozřejmě věc osobní volby.