Avatar uživatele
mojitek

Pisnicka,skupina…

Tak mne napada-kdyz se rekne 60´a 70´léta-jakou pisnicku/y,nebo skupinu/y si vybavite?
The Doors,Animales,Step­penwolf,Eva Olmerova…
Doplňuji:
Vicki : pravda,pravda – ted mame volnost,ale kde jsou sakryš ti noví kvalitni zpevaci??? maj dovču ? :o)))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

myslím, že 60. léta si mnozí z nás spojují zejména s hity The Beatles. Konkrétně netřeba jmenovat…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Rolling Stones,The Who,Jimmy Hendrix,The Kinks… atd. Bylo jich mnoho.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
infant

Jednoznačně Yvonne Přenosilovou, nejlepší hlas té doby.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Tak Mojitku těch kapel a písniček by byl vagon:-).Ale určitě klasika-Who,Status Quo,Stouni,Led Zeppelin,atd,at­d,ale i u nás v té době bylo dost kvalitních muzikantů-V.Mišík,Rebels s Viktorem Sodomou a jiní.Pak bohužel přišla tzv.normalizace a bylo ´po všem.RE:Mojitek:Co se týká české populární scény tak to je -podotýkám pro mne-HRŮZA.Z ,,bezpáteřních umělců,,proplou­vajícími všemi režimy mi naskakuje husí kůže.Ale právě díky volnosti,tak Ti kvalitní hrají svobodně např.po různých klubech-a to i anglických-a nemusí svou kvalitu dávat najevo nějakými plytkými a podbízivými bláboly jen aby se zalíbili.Ale je to samozřejmě věc osobní volby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek