Ronnie92

Písnička, která často hraje v klubech?

Hraje se teď často v klubech, kde se tancuje. Vím, že tam zpívá ženská.

A na začátku písničky se píská 3× krátce a 3× dlouze a pak tam řeknou něco jako „vigo vigo vigo“, to „vigo“ řeknou celkem potichu. :D

tu du du tuuu tuuu tuuu vigo vigo vigo :DD Vím, že to není moc, ale já fakt netuším, jak se jmenuje.

Nejlepší odpověď
Kelt

Vigo byl čaroděj v Arabele, ale může to být také we go anglicky. a taky to může být třeba vikomt – to je šlechtic. Pak je tam du – to je německy ty, ale může to být i anglicky do, jako dělat. nebo česky, jako jdu, ale někdy se to takto říká. takže může to být i du tu, jako že jdu tu, atd.
Ale taky nevím co to je, když nepopíšeš melodii.

Další odpovědi
dnb

tu du du tuuu tuuu tuuu vigo vigo vigo
a dál: tuuu tuuu, tuuu tuuu, tu! vigo, vigo, vigo
tuuu tuuu tuuu, tuu tuu, tuuu, tuuu, tuuu – vigo, tuuu, vigo! Jo
Umím celý refrén :D
Bohužel nevím, jak se jmenuje \O-O/

Lepší vyjádření k pochopení o jakou písničku se může jednat, jsem ještě neviděl :D

Shaohao

hadam, ze je to Jason Derulo – Wiggle, ten song je pekna sracka a zenska tam nezpiva, takze hledas bud nejaky remix, nebo jsem vedle.

Ronnie92

Sakryš, chtěl jsem nominovat tvojí odpověď Shaohao. Jo, to je přesně ono.
Ta písnička není vůbec hezká :D Ale tak víš co, do klubu člověk nejde střízlivý, tak tancuje na všechno. A v klubu to znělo jako ženská. Prostě mi to vrtalo hlavou a díky, že jsi mi ten vrták vytáhnul :D