karelfodor

Pisen San Francisko,ktera hudebni skupina ji zpivala?

Zajima mne,ktera jak popisuji v otazce ji zpivala a vydelala velke penize?byla ocenena,ze si ji pozval tu skupinu nejaky bohaty,myslim,ze z arabske zeme,cetl jsem to v clanku.Vim,ze ji zpival a slouil jeden ,ale mne zajima ta hudebni skupina.Velice vam Dekuji a klanim se pokud mi odpovite.

Nejlepší odpověď
hedvika

Tak skupinu nevím,já ji znám od SCOTTA MCKENZIHO,jestli je to ta co myslím.

Další odpovědi
www

Tu popisovanou historii sice neznám, ale nebyla to skupina Cascada? 😉
A uvádíš přesný název?

beer

No já mám zase v PC
The Mamas And The Papas-If You Go To San Francisco
Takže máš další tip ))

Jikra

Dej si do vyhledávače na Y.T. San Francisco. Je tam toho hafo tak zkus hledat máš na to celý večer.

hanulka11

zkus se podívat zde do odkazů jistě najdeš co potřebuješ
http://www.go­ogle.cz/search?q=p%C3%AD­se%C5%88+san+fran­cisco&rlz=1I7AD­RA_cs&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&re­dir_esc=&ei=XXEZ­T6fOA8eesAbSl8hI

anonym

Nebyl to Walda Matuška s KTO ?!