Pirate_of_D1

Pirát z D1 křičel a gestikuloval na řidičku Mazdy kterou ve 130 km rychlosti vystřelil z dálnice. Udělal to schválně?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
kapka

Ano

mosoj

Ne

Neudělal, on má jenom tik .

kropitko

Ano

Já si myslím, že ano.

http://www.no­vinky.cz/krimi/217406-pirat-z-d1-lacina-dostal-pet-let.html

Gollumek.88

Ne

snímek která nám předhazují media, je upraven, vzhledem ke zvláštním vteřinám, kdy každá trvá jinak dlouho. Kromě toho, odsoudili p. Lacinu z toho důvodu, že to byla zavrženíhodná pohnutka jak tvrdí právník „poškozené strany“, a byl to jednoznačný úmysl „jak je vidět z videa“ zvláštní… odkdy na videu můžeme vidět komu se co honí hlavou? řidička byla v mrtvém úhlu zrcátka, a protože se za ní zařadilo jedno ze tří aut lepících se superbu na zadek a protože řidička jako to dělá spoustal lidí místo aby jela stejnou rychlostí šlápla na plyn, ztratila se v mrtvém bodě zrcátka, Lacina viděl v zrcátku auto které se předtím zařadilo měl za to, že je tedy za ním avšak nebyla. řidička se lekla strhla volant.

Krom toho, všichni odsuzují p. Lacinu podle jednoho snímku a podle odřeného nárazníku, který mohl mít odřený od někoho z parkoviště. Opravdu by člověk udělal něco takového když nalítal 750 000km bez ztráty jediného bodu? ne. Nevěřím tomu. Schválně to neudělal, někdo ho označil za velkého piráta D1, chybu udělal, ale rozhodně ne úmyslnou, tohle mu nikdo přišít nemůže. Nikdo mu do hlavy neviděl.

Pirate_of_D1

Každá vteřina trvá jinak? Některá vteřina trvá déle a jiná kratší dobu? To jste měřila? Videozáznam překonvertovaný do mp4 ne-li do flv kde je počet snímků 24 nebo 25 ve vteřině se to může stát. Mnohá videa jsou ještě stahována a přeuploadována na další servery kde se zase upravují. Takže když nevidím matriku, nemám důvod měřit vteřiny a pochybovat. To co jsem viděl, to je hlavní. A od dalšího jsou odborní znalci.

Zprávy Počet nových výsledků pro výraz Luboš Lacina: 10

Pirát z D1 dostal 5 let vězení. A 7 let nesmí řídit
Aktuálně.cz
Tak zní trest, který dnes u soudu dostal Luboš Lacina. V březnu vytlačil na dálnici D1 ze silnice pomaleji jedoucí mazdu. Verdikt není pravomocný, odsouzený …
Zobrazit všechny zprávy související s tímto tématem »
Aktuálně.cz

Úmysl způsobit nehodu dálniční pirát u soudu odmítá
denik.cz
Praha – Omluvami ve čtvrtek v jednací síni Krajského soudu v Praze nešetřil Luboš Lacina z Valašského Meziříčí, který se zpovídá z pokusu o těžké ublížení …
Zobrazit všechny zprávy související s tímto tématem »
denik.cz

Náraz nemusel vůbec cítit, hájí piráta z D1 soudní znalec
iDNES.cz
U soudu s Lubošem Lacinou, který v březnu vytlačil z D1 jiné auto, mluví znalci. Jeden z nich „piráta z D1“ hájí. To, že se srazil s jiným autem a vytlačil …
Zobrazit všechny zprávy související s tímto tématem »
iDNES.cz

VIDEO: Jezdil jsem šestnáct let bez nehody, chlubí se pirát z D1
iDNES.cz
Za volantem superbu vytlačil Luboš Lacina v březnu z dálnice D1 starší Mazdu 323. Řidička a spolujezdec se štěstím přežili. Znalec přesto Lacinu označil u …
Zobrazit všechny zprávy související s tímto tématem »
Případ šíleného řidiče
Hospodářské noviny
Luboš Lacina asi cítí nespravedlnost. Pět let vězení za útok autem na řidičku, která si dovolila jet na dálnici podle předpisů, skutečně patří k nejtvrdším …
Zobrazit všechny zprávy související s tímto tématem »
Soud rozhodne o případném trestu pro ‚piráta z D1'
Český rozhlas
Středočeský krajský soud vynese rozsudek nad Lubošem Lacinou, který letos v březnu zavinil dopravní nehodu na dálnici D1, když agresivním předjížděním …
Zobrazit všechny zprávy související s tímto tématem »
Český rozhlas

Kdybych nevěděl o řidičově činu, dovolil bych mu řídit autobus
Hospodářské noviny
Martin Kořán se jako soudní znalec podílel na vyšetření řidiče Luboše Laciny, který podle soudu záměrně vytlačil jinou řidičku z dálnice a málem ji i se …
Zobrazit všechny zprávy související s tímto tématem »
Pokračuje soud s ‚pirátem dálnice D1'
Český rozhlas
Čtením z vyšetřovacího spisu bude dnes u středočeského krajského soudu pokračovat hlavní líčení s Lubošem Lacinou. Obžaloba mu klade za vinu, …
Zobrazit všechny zprávy související s tímto tématem »
Český rozhlas

Pirát z D1? Nezahrávejme si s exemplárními tresty!
Týden.cz
Nejznámější český dálniční závodník Luboš Lacina dostal slušný flastr: pět let basy a navrch sedm let zákaz řízení. Není divu – hlas lidu byl notně …
Zobrazit všechny zprávy související s tímto tématem »
Týden.cz

Šéf dopravní policie: Natočit piráta se vždy nepovede, kamery …
iDNES.cz
Případ „piráta silnic“ Luboše Laciny, kterého se podařilo usvědčit i na základě filmového záznamu, je podle šéfa dopravní policie Leoše Tržila spíše …

kapka

Víte o tom něco víc, Pirate of D1?

kropitko

http://www.no­vinky.cz/krimi/217406-pirat-z-d1-lacina-dostal-pet-let.html