Nechápavé

Pijete tyhle energetické nápoje??

Např: Big Shock, Crazy Wolf, Semtex, Rockstar apod.??

Mně to vubec nechutná a vám?

Já to také vůbec nepiju..
Ja piju jen čistou vodu s citronem :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Tyhle, ani žádné jiné, nepiju. Preferuji vodu, šípkový čaj a občas pivo.

Další odpovědi
quentos

Ne, ani tyhle, ani žádné jiné…

anonym

Žádné energ.nápoje neiju,ráno čaj,v práci vodu se sirupem a doma pivko.

anonym

Podle mne to je smradlavá voda. Piji přes den, večer i v noci čaj, občas minerálku, ale pivo piji jen o víkendu s kamarády v pijasu. Pít pivo domá sám dělá jen akloholik- samotář.

scratcher92

Jednou jsem to zkusil a úplně mi to stačilo. Sladký, drahý a vůbec to nesplnilo očekávání.
Já piju skoro výhradně vodu a jsem za to rád.

anonym

Ne, tyhle nápoje jsem nikdy nepila, jen jsem si lízla ze zvědavosti, nejsou dobré, ani zdravé, jen drahé a přeslazené, piju vodu, šťávu z ovoce a čaj, ten jen občas, nějaký bylinkový.

klumprt

Když například jedu delší cestu autem, tak si někdy koupím na benzince Semtex nebo Big Shock. Jsou myslím levnější než ostatní energeťáky. A jsou lepším řešením než hnusné kafe z automatu. Ne všechny benzinky totiž mají v prodeji kvalitní espresso, které je nade vše.

gecco

Já si raději ubližuju alkoholem…
😉

Elfka Andy

Já si dám jednou za čas redbull, má dobrou chuť a opravdu mě nakopne, když se potřebuju učit, kafe mě spíš uspává. Ale to ostatní jako Semtex atd. ne, protože 1) to na mě nefunguje, za 2) má to hnusnou chuť a za 3) je to jenom trapná napodobenina redbullu :D

lexx

ne, nikdy. minerálku PET nebo v létě pivo ale ve skle !

ReHu

Ochutnala a nechutnají mi.
Když potřebuju, mám svou oblíbenou značku bez cukru.
Ten nakopne a za chvíli je po energii.

Luxx

nepiju

viz mou odpověď zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/skodi-2-monstri-v-jeden-den

briketka10

Občas, když už nepiju alkohol, tak si koupím 3
Imoly 0,5 l chutná mi ředěná vodou jiné nepiju
a jsou moc drahá, sladká, nechutná lepidla v
pixle 😁

Crazy Wolf se dal dřív koupit v petce, teď ho
nevídám byl dobrej.
http://letaky­.akcednes.cz/ak­cni-letak/91448/crazy-wolf-energeticky-napoj-1l

anonym

Barbakane poivo doma pije samotář alkoholik?
To teda nechápu proč prodávají lahváče,to těch alkáčů musí bejt teda dost dle tebe.

anonym

To se zeptej těch samotářů, já to nevím. Když pivo, tak točený!

anonym

I důchodci si kupují pivo ,aby měli po obědě či večeři a věřím,že to alkoholici nejsou.