Kakabuska

Piercing jazyka?

Dobrý den chci si píchnou piercing do jazyka…newíte někdo prosím jak? předem děkuji za vaše odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Hlada

Našla jsi zdraví na hnoji? Kdybychom potřebovali něco tvrdého na jazyku, tak by nám na něm od přírody rostly zuby.

Další odpovědi
MrGandy

Tak pokud si ho chceš píchnout sama a nevíš jak, tak to radši nec hna odborníkovi.

rosinka

Třeba hřebík a kladívko a jazyk položit na stůl … Jsi normální? Nápad dělat si to sama? Existují piercingová studia!!

led

prepichnú ho v ktoromkoľvek piercingovom štúdiu, ale…
najprv sa treba zamyslieť:
zdravie nad „krásu“
môže sa stať, že telo odmietne cudzí predmet, alergia. Okrem toho každý takýto predmet sa stáva semenišťom rôznych bacilov.

anonym

Newim!

Michal Kole

Víš jak se ti bude s ozdobou v puse špatně jíst a než si na to zvykneš tak to bude bolet.