Zlatý

Píchání v prsu

Dobrý večer ted má 12 letá dcerka začala hodně brečet že jí pychá v prsu můžu jí nějak pomoci aby ju to přestálo pychat? pychá ju v pravém prsu dnes měla atletické závody může to mít z toho děkuji mockrát
Doplňuji:
pichá pardon

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím, že jí prsa rostou. Mně v nich také píchalo a tak jsem si prsa jemně promasírovala. Nevím, zda to pomůže a zda je to dobré, ale mně to celkem pomohlo. Ať to zkusí vydržet do rána a pokud by to ráno nepřestalo, ihned k lékaři. Hodně štěstí!

Další odpovědi:

Panenko,Tve devce zacina dospivat,je to prirozene,akorat jsi na to zapomela.Pokud sportuje a neboli ji v mezizebri tak je to O.K.a nebo pokud to neni primo u srdce,tak je to zvetsovanim prsou.Chceli ji pomoc tak ji dej pouze studeny obklad a chvili vyckej zda se ji ulevilo.Dej mi vedet panenko.

Panenko,nahřejte kapesník,nebo kousek látky do teplé vody a dělat teplé zábaly,jak říká Jahoda,dívence rostou prsa a tělocvik tomu moc nesvěčí,žlázy se mohou zůžit a pak je způsobeno píchání,teplo je zase roztáhne

Zlatý

Ano, může to mít z těch atl. závodů. Může mít skřípnutý nerv. Někdy se mi stane, že se nemůžu nadýchnout víc, jelikož mě na hrudi píchá. Po chvíli je vzpružím a nadýchnu se víc, sice to píchne-zabolí a je to pryč.

Diskuze k otázce

Zlatý

panenka

Ano buraku pamatuji taky mě to napadlo udělat co jsi mě poradila ale rači jsem se ještě zeptala nebyla jsem si v tomto jistá

anonym

Nevim buraku,ale jiste se na znamky bolesti dava studeny obklad-vim to urcite,teple obklady jsou k zanetu sval ci patere.

anonym

pamatujete když jste kojila a prsa se ztáhla a začala bolet?je to skoro stejná bolest? pokud ano tak teplo a jemně masírovat,ale né moc horké at jí nespálíte,v jejím věku se píchání může oběvovat často

anonym

Buraku,kojila jsem 9 mesicu,ale tam slo o rozvinute prsni zlazy z jineho hlediska,nez pred vyvojem devcete.Vim,ze to myslite dobre,ale je to jinak-je to vyvin,verte mi.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.