bubletea

pes je cvok

proč pes vojizdi lidské nohy?

Nejlepší odpověď
badisko

marci1 …>> vojizdi << toto slovicko nema s cichem nic spolecneho a se seznamovanim take ne …je to projev dominance … podobne jako kdyz ti pes z niceho nic da tlapu na koleno …hlavy si schova pod tvou ruku atd …
neco si o tom precti …to vsechno je jejich rec …nebot neumi mluvit ..tak pouzivaji gesta vetsinou jen instinktivne neni to nic promysleneho …

Další odpovědi
www

Pes není cvok.
Je to zvíře, které jednoduše dává průchod svému pohlavnímu pudu buď z neznalosti (mladí psi), nebo z důvodu nedostatku příležitostí atd.
Jinak řečeno, je to způsob jak se uspokojit a nemusí to být jen něčí noha, menším stačí třeba plyšové hračky ap.

Drap

Nevojíždí, snaží se tím dát najevo svou dominanci.

Leissy

Ahoj je to projev dominance. Pes ti tak ukazuje že je dominantní a že si máš dát pozor. Teda alespoň podle toho co jsem četla.:)