Avatar uživatele
hanny 2

Jak je to s tím krmením pejsků?

Briketka píše,že nakrmila celý útulek,ale já jen jednoho a už mi nejde nakrmit dalšího!
http://specha­to.cz/dogs/ran­kings/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? lenina270, kapka před 4489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivysek

Můžeš kliknout jednou za den v jednom internetovém prohlížeči. To znamená, že pokud na tvém počítači funguje modré éčko Internet Explorer a zároveň trojbarevné kolečko Google Chrome, můžeš si stránky spechato otevřít v obou prohlížečích a kliknout dvakrát. Akce je spuštěna do 15.ledna. Klikej vždy na pejska, který je na nejvyšší pozici – tedy má nejvíce kliků. Útulek dostane krmení pouze za psa, který má 100%, je tedy zbytečné klikat na pejsky umístěné níže. Dnes se kliká na pejska Kašpara, kterému chybí už jen pár procent. Kašpar byl již osvojen, ale je tam stále psaný. Granule místo něj dostane fenka Latte ze stejného útulku, které se započítávají procenta, která získal Kašpar.
Někteří machři mají i 5 internetových prohlížečů na 1 počítači a mohou tak klikat i 5× za den.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Jde to pouze 1 x za den z 1 počítače. Vždy 1 vybraný pejsek.
Briketka to asi napsala trochu špatně.
Já krmila včera a dnes znovu :). Dnes 2×. Ze 2 PC :)
Doplňuji:
Briketko, když nakrmíš jednoho pejska, a pak chceš kliknout na jiného, ve stejný den, tak to už nejde. je tam napsáno, děkujeme za spolupráci, vrať se zase zítra. takže loggicky lze krmit jen 1 pejska jednou denně z jednoho prohlížeče.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Špatně jsem to nenapsala, můžu si vybrat všechny pejsky, kde máš napsáno že je na řadě pejsek Kašpar, jen proto, že má 97% každý může krmit jakého pejska chce já krmím všechny – /přešti si terry pravidla/ myslela jsem to tak, že u každého pejska je kostička – a na stránce jich je odvrchu dolů asi 20 – 30 nevím přesně a na každého jsem klikla, asi jen 3 měli kostičku celou plnou, ostatní ne..
a pak jsem psala, že se vrátím, tam to tak taky píšou, nebudu se vracet jen k jednomu, když můžu postupně krmit všechny najednou..je to tak..
Doplňuji:
před půlnocí dostal Cvok a teď Ocásek..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenina270

díky Vaší otázce už taky pomáhám…škoda že jen 1 bodem

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek