rosinka

Pereme často – viz nedávná otázka. A mne zajímá, žehlíte to všechno?

Doplňuji:
Tak to jsem hanulko ráda, že nejsem sama, kdo z toho nedělá vědu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Kdepak rosinko.
žehlím jen utěrky, ubrusy/a to jen bavlněné/,
kapesníky /těch moc není já používám papírové/
prostě jen bavlněné věci ,které po žehlení volají
jinak mám věci kvalitní,/a ne silonové/ které nepotřebují žehlení
opravdu mám vždy jen maličkou hromádku a co ty jak jsi na tom a co ostatní

nechápu jak někdo stojí nad dvěma koši prádla a žehlí třeba 2 hodiny /znám takové hospodyně /

Myslím, že je třeba přemýšlet už při nákupu věcí …
Doplňuji:
Důležité je také věšení prádla a jeho skládání hned po sebrání- nehodit to na hromadu jak to mnozí dělají a řeknou si …za chvíli to složím , věci se pomačkají a pak je nutné je žehlit.

Rosinko, prostě jsme šikovné holky:D:D:D a už jsem to naučila i dceru

Další odpovědi
johana 56

Žehlím také jen některé bavlněné věci.Jakmile prádlo posbírám,hned ho složím.Zato sousedka žehlí i ponožky,pere pro šest lidí a celé sobotní odpoledne tráví u prkna.

venkovan

Žehlím kde se to jen dá, ale zpravidla to není prádlo.