Pere dneska ještě někdo na valše ?

Nejlepší odpověď
Petrian

Ted na ni nekdo pere asi tezko,ale jako hudebni nastroj se jeste obcas uplatni:).

Další odpovědi
roxy52

Zatím asi ne.Ale všechno přijde.

tom004

Dost pochybuji.Možná tak z recese,nebo jako součást historických her.

jendahun

Tak to vás možná překvapím,ale mám takovou mini valchu,dostal jsem ji kdysi ještě jako samostatně žijící a perspektivní mladík a opatruji ji jako oko v hlavě.Dá se to navléct na ruku a peru si s tím drobnosti jako ponožky a pod.. dodnes.Jedinečná věc.Já peru drobnosti mýdlem.I manželka nad tím kroutí hlavou,jak je to praktická věc a jak se tím dobře ponožky vyperou.