postcd

Kdy předložit Penny kartu?

třeba když ji předložím uprostřed markování a již proběhly položky, které mají nárok na slevu. Je ji tedy nutné předložit ještě před zbožím?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

…předkládá se po první položce,ale jinak je to jedno,i když ji dáš na konci,bude sleva uplatněna…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Já tu kartu mám, pokladní se tě zeptá před markováním, ale klidně již pípá zboží. Je to nastavené tak, že i po poslední položce a načtení karty se sleva promítne do nákupu.
Takže je jedno kdy ji předložíš. Hlavně to nesmí být po ukončeném nákupu.

gecco

Záleží na tom, jestli se sleva z položky počítá při jejím načtení a nebo až vrámci celkového součtu…
Netuším, jestli tady někdo tu kartu má a ví, jak funguje pokladní systém v Penny – ale holka na kase ti to řekne určitě…
😉

Emefej

Netuším, zkus se zeptat pokladní, možná to bude vědět.

hadi.ce

Je úplně jedno, kdy pokladní kartu projede, jestli před prvním namarkovaným zbožím nebo v průběhu nákupu nebo až na konci. Jenom ještě nesmí mít odklepnutou sumu, kterou jste zaplatil.