kudy

pečovatelská služba

Dobrý den mám 3 stupen invalidity a jsem odkázan na svou maželku která mi pomáhá.Aby mi mohla neustále pomáhat tak musí být semnou doma.Chtěl bych jen vědět jestli máme nárok na pečovatelský příspěvek moc děkuji.Koudela

Odpovědi
Máca 2

Mám kamarádku,která má syna s invalidirou stupně 2 a bere na něj taká pečovatelský příspěvek.Musíte prý zažádat na sociálním úřadu a oni Vám řeknou vše potřebné.Přeji dobré pořízení,protože dnešní úřady jsou jak předpověď počasí,člověk nikdy neví jak se zachovají.Hod­ně štěstí