Supercom

PC-klavesnice

Dobry den, existuje najaky program, ktery zapisuje zmackle klavesi na klavesnici? Dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

je jich spousta – těm co to dělají skrytě se říká keyloggery :)
http://goo.gl/3SuAg

jinak tento účel plní například textový editor apd. :)

Další odpovědi
bolak

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/obnova_dat/em­sa-save-my-work/?g[hledano]=key­logger&g[oz]=1­.0.45

Jak píšou i v návodu, dobrá věc, pokud ti spadne systém nebo ti bouřka vyhodí pojistky. Text se ti neztratí ale zůstane uložen a bude ti k dispozici. Stejně tak se tím dá sledovat kdo co na tvým počítači dělal v době tvé nepřítomnosti. Některý podobný programy navíc mají možnost HIDE, takže nejsou vidět ani na listě, ani jako ikonky v system tray liště, takže pokud k tobě někdo přijde třeba na návšěvu a pocítí potřebu vlízt si do seznamu a poslat někomu e-mail, tak nejen že se ti obsah celýho emailu uloží do texťáku ale navíc budeš znát i jeho přístupový heslo do schránky.

Ale jak by řekl Michal Kole, je to velice „FUJ!“ ;)