Bunnik

Zmena klavesnice na ceskou…

Asi jsem neco zmackla, kdyz jsem odpovidala na otayku se stipancem a mam ted obracenou klavesnici. Kde ma bzt y je z a nahore misto pismen s hackz a carkami mam cisla. Na PC v pravem dolnim rohu mam napsano CS, tak nevim…
Doplňuji:
Bumbes> To prave nefunguje, protoze to meni tam v pravem rohu a to nepomaha smutnej smajlik

Nejlepší odpověď
led

klik pravým tlačítko myši na nápis cs- objaví sa ponuka – nastavenie klávesnice. V tabuľke si presne určite v 1.okienku východziu klávesnicu. V druho pridané klávesnice – skontrolujte si písmená-

Další odpovědi
Bumbes

levý Alt + Chift

několikrát zkusit tuto změnu, jestli se to nesrovná

Doplňuji:
ani po restartu PC?
Může být někde bug v systému a restart by chybu mohl eliminovat.

Bunnik

led: Díky :) Bylo tam nastaveno vše správně, ale radši jsem to tam znovu potvrdila a vybrala a vše už funguje, jak má :)