SexyM

Když je u hry potřeba Procesor 2,4 GHz, myslí se tím základní výkonnost nebo Turbo Boost?

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda když u hry je potřeba procesor 2,4 GHz, je tím namysli základní výkonnost nebo Turbo Boost

Původní neotázka
PC hry a parametry procesoru

Odpovědi
postcd

bych tipoval že včetně turba to může být
ale frekvence není všechno, také počet jader a další parametry, bohužel nevím jaké. Jsou různé herní benchmarky procesorů.
Také googlím název hry a označení procesoru abych viděl jestli někdo již nemá konkrétní zkušenost

mata_CZ

Je to jedno. :)

cochee

Frekvence procesoru sama o sobě bez doplňujících informací je totálně nicneříkající parametr a já bych výrobce her za jeho uvedení v nárocích na hry kopal do ř…i.