Avatar uživatele
Denasha

Paypal odmítá kartu, co s tím?

Zdravím. Snažila jsem se založit Paypal účet, ale odmítá mou kartu (Airbank).
Nevím jestli je to problém Airbank, nebo něčeho jiného, ale potřebuji to vyřešit.
Peníze na kartě mám a limit mám nastavený na 10 000
Vím, že je tam ještě možnost propojit to s účtem, ale když zadám tohle, stejně to po mě chce kartu.
Doufám, že z popisu jde pochopit o co jde :D Budu moc vděčná za odpověď :)
Doplňuji: s kartou jsem předtím normálně platila. Napsalo to něco ve stylu tohohle: We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.

Zajímavá 0 před 3173 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
postcd

vždycky zkopírujte chybovou zprávu, kterou vám to vypíše
mohlo by to být tím, že jste si kartu neaktivovala. mám dojem, že je k tomu nutné to aktivovat v bankovnictví a například provést nákup v obchodě a manuálně zadat na terminálu svůj pin ke kartě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Na Paypal stačí převést peníze třeba pomocí internetového bankovnictví.
Platební karta musí být pro platby na internetu aktivovaná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

V tom Doplnění je klíčové to slovo „additional“ – znamená „dodatečný, přídavný“ atp., to zní, jakoby už karta byla dříve přiřazena k jinému PayPal účtu a teď se ji snažíš přiřadit k dalšímu. Nebo je druhá možnost, že termínem „additional account“ označuje PayPal nějaký druh svého přídavného či snad neplnohodnotného účtu, v tom případě je třeba prostudovat jejich „pravidla hry“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Denasha

Kartu k jinému PayPal účtu přiřazenou opravdu nemám. mosoj – a jak říkám, už jsem přes internet platila mnohokrát, takže aktivováno to mám. A taky jsem psala, že když dám možnost „převést přes účet“, tak mi to pak po vyplnění napíše, že potřebuje kartu.

před 3173 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek