Denasha

Paypal odmítá kartu, co s tím?

Zdravím. Snažila jsem se založit Paypal účet, ale odmítá mou kartu (Airbank).
Nevím jestli je to problém Airbank, nebo něčeho jiného, ale potřebuji to vyřešit.
Peníze na kartě mám a limit mám nastavený na 10 000
Vím, že je tam ještě možnost propojit to s účtem, ale když zadám tohle, stejně to po mě chce kartu.
Doufám, že z popisu jde pochopit o co jde :D Budu moc vděčná za odpověď :)
Doplňuji: s kartou jsem předtím normálně platila. Napsalo to něco ve stylu tohohle: We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.

Odpovědi
postcd

vždycky zkopírujte chybovou zprávu, kterou vám to vypíše
mohlo by to být tím, že jste si kartu neaktivovala. mám dojem, že je k tomu nutné to aktivovat v bankovnictví a například provést nákup v obchodě a manuálně zadat na terminálu svůj pin ke kartě.

mosoj

Na Paypal stačí převést peníze třeba pomocí internetového bankovnictví.
Platební karta musí být pro platby na internetu aktivovaná.

cochee

V tom Doplnění je klíčové to slovo „additional“ – znamená „dodatečný, přídavný“ atp., to zní, jakoby už karta byla dříve přiřazena k jinému PayPal účtu a teď se ji snažíš přiřadit k dalšímu. Nebo je druhá možnost, že termínem „additional account“ označuje PayPal nějaký druh svého přídavného či snad neplnohodnotného účtu, v tom případě je třeba prostudovat jejich „pravidla hry“.

Denasha

Kartu k jinému PayPal účtu přiřazenou opravdu nemám. mosoj – a jak říkám, už jsem přes internet platila mnohokrát, takže aktivováno to mám. A taky jsem psala, že když dám možnost „převést přes účet“, tak mi to pak po vyplnění napíše, že potřebuje kartu.