lucille

Patřím na psychiatrii?

Jsem blazen kdyz řeknu ze verim, ze existují vlkodlaci, upíri, dlaci, draci, satan, lucifer, a dalsi pro ostatní neexistujicí stvorení??

Nejlepší odpověď
vagra

Hodně záleží na tom,kolik je vám let.
Jestli je vám do 16 let,máte na to právo věřit v pohádkové postavy.
Pokud je vám do 20let,ještě se to dá omluvit mládím a bujnou fantazií.
Pakliže jste starší,nazval bych to problémem,o kterém by bylo dobré se s někým poradit.
Ale pořád to neznamená,že jste blázen.

Další odpovědi
Jahoda

V žádném případě na psychiatrii nepatřite! I když v tyto stvoření věříte, je hloupost myslet na nejhorší a to, že by jste tam patřila. Určitě mnoho lidí věří v tyto bytosti stejně jako Vy a o psychiatrii v žádném případě nepřemýšlejí. U člověka nezáleží na tom, v co věří, jak se obléká, jaké má zvyky, ale jaký je uvnitř. Takže: Klidně v tyto bytosti věřte a vůbec o psychiatrii neuvažujte. Je to zbytečný. A žádný blázen nejste! Je to úplně normální, že nějací lidí v něco věří. 🙂 Jinak souhlasím s kolegou: Když v něco věříte, nikomu to nevnucujte!

Michal

Vaše přesvědčení,či víra je na dnešní dobu poněkud netypická.Pokud ji nikomu nevnucujete,nep­řesvědčujete o ní děti(na to pozor)a tato víra vám nepůsobí např.těžkou mysl,buďte klidná,zůstanete v bezpečí svého domova.

louhra

Myslím,že každý může věřit v co chce.Nesmí to ale obtěžovat ostatní.

Greneia

Lucille, na psychiatrii rozhodně nepatříte!! Věříte v tato stvoření? Super, to je v pořádku, protože je hodně lidí, kteří věří v boha, také je to super, je to to samé a také nepatří na psychiatrii. Každý má něco, čemu věří, nyní jen záleží u toho na jedné věci, zda Vám tato víra pomáhá, nebo ubližuje, na to jediné dávejte pozor. :)

vyneve

a věříte nato, že na měsíci jezdí tramvaje?
ano? ne?

nechci si z vás dělat blázna. na psychiatrii nepatříte, ale je dobré podrobit své víry jisté dávce racionality.

takže: když existuje Satan= Lucifer (takže věříte dvakrát v to stejné nebo jsou podle vás dvě různé postavy?)- potom ale musí existovat Bůh..nebo ne?
a když existuje Bůh-tak neexistuje upír ani vlkodlak

nebo bez Boha: jak může vedle sebe existovat vlkodlak a satan? odkud se vzal jeden nebo druhý? pokud věříte na satana-nevěříte na evoluci.
takže i vlkodlaka musel stvořit někdo, stejně jako satana…kdo? Satan ? Bůh?

…proto nemám rád to, že lidi ať si věří v co chtějí..

jaký je rozdíl věřit v to, že na měsíci jezdí tramvaj a to, že je vlkodlak?