jana91

Patri izolepou obaleny papir do kontejneru na papir?

Ahoj, zacala jsem tridit odpad a chci se zeptat, jestli do kontejneru na papir patri napriklad i balicek, ktery mi dosel postou aa je obaleny castecne izolepou. Nebo jen „cisty“ papir. Predem dekuji za odpovedi a nazory.

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nepatří…
😉
Izolepu odtrhni a dej do směsného odpadu, karton do ´papíru´…

Další odpovědi
ReHu

Pokud je té izolepy víc, tak já ji separuji.
Malé kousky nevadí.

lucille

Nepatří! Do tohoto kontejneru patří pouze čistý papír. takže pokud to půjde odstraňte lepící pásku kterou vyhodíte do směsného odpadu a poté můžete dát papír do kontejneru na papír. 😉