Slayer5

patří do psacích potřebů i nelinkovaný, čistý papír nebo skicák????

Odpovědi
msi

jde oto do čeho to potřebuješ..jesi seš na nějáké vytvarné škole či tu jen chceš slovíčkařit…
tak už z názvu psací… to je asi něco čim píšeš..... tak jakej pak papír?
..nelinkovaný = čistý papír přeci
..skicák to víš co to je..to máš tu čtvrtku… a dle třeba když jsme ve škole v technické dokumentaci nebo tech. kreslení měli rýsovat součást, chtěl to po nás učitel na tzv. kladivovou čtvrtku..tj, trošku jiný rozměr než klasický + taková matnější je…je ot lepší než skicák prostě.