Pokročilý

patnáctiletá prohlídka

Co mě čeká na 15 leté prohlídce? Pokud se budu vyslékat, musí u toho být i rodič?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Musíš jít s rodičem nebo zákonným zástupce.Doktor tě změří,zváží,zkontroluje páteř,vezme ti moč .Nic čeho se bát.Vyslékat se budeš do spodního prádla.

Další odpovědi:

Stříbrný

Co já si pamatuju, byla jsem do půl těla, jenom chviličku, poslechne si srdíčko, pak se zeptá, jestli už máš měsíčky, od kdy je máš, jestli pravidelně, zváží tě, koukne se ti na páteř a tak nějak tě celkově zhodnotí, ještě se koukne do očkovacího průkazu, nemusíš se ničeho bát, rodiče tam můžou být, nevím přesně, jak to teď je, chodili jsme najednou celá třída, teď fakt si myslím, jestli tam spíš být musí, než můžou

Bronzový

Já nevím, jak vy, ale já jsem chodila k prohlídce VŽDY sama. Je to sice teď tak, že do 18 musí mít buď povolení nebo s ním musí být zákonný zástupce (snad to říkám dobře), ale dostala jsem na to takový list, podepsala ho matka, odevzdala jsem ho a chodím si tam vždy sama.
A jinak je to zde řečeno, neboj, vyslékat se úplně nebudeš a ani ti nebude nějak ochmatávat partie. Nebo aspoň u mě ne.

Pokročilý

Nevím, jak Alesh, ale já šla rovněž jako ostatní opravdu jen do spodního prádla. Mimo klasickou prohlídku se ptá ještě na menzes, ale to se myslím ptalo už ve 13ti. Ještě se mě myslím ptala, zda byl pohlavní styk (v tomto případě by ti mohla napsat žádanku ke gynekologovi, ale záleží na doktorovi, v 18ti nejpozději se ale žádanka vypisuje běžně - pokud k němu ještě nechodíš). Já u toho v 15ti rodiče neměla, doktorka mě vzala bez problému.

Zlatý

Klukům se prohlíží "vercajk", čili předpokládám, že tě čeká něco podobného. ;-) Rodič u toho být nemusí.

Bronzový

Tvoje matka tě porodila a s otcem tě jistě myli a přebalovali tě, tak čeho se bojíš? Že tě vykoukají? Matka má svoji, a kluci mají svoje.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.