bolak

Partnerská otázka mi asi blokuje přístup k dalším otázkám a odpovědím, má někdo podobný problém?

Od té doby co se tu objevila partnerská otázka se nemůžu dostat do dalších otázek a odpovědí, v profilu mi zmizelo ono zelené tlačítko „Více otázek“ nebo „Další“ či co to tam bylo > https://ctrlv­.cz/shots/2015/08/17­/B3N0.png

Máte někdo podobný problém?

Odpovědi
Odpovědi.cz

Děkujeme za upozornění, problém prověříme a případně se co nejrychleji postaráme o nápravu.

Děkujeme za vaši trpělivost.

setapouch

Mám to samé. Bohužel, leckdy někdo dvakrát řeže a vůbec nemyslí.

jáára

Ne, nemám ten problém. Adblock to odstranil a všecko je jak má být @Chrome

arygnoc

vypnutý js, aktivovaný adblock+.
prehliadač ff.

bez problémov.

😉

anonym

Mě to funguje normálně i bez adblocku,jen mi vadí,že je to furt nahoře a vnucuje se to.

odik

Jako zlatý bys mohl vědět, že takové informace máš směřovat přímo na správce (viz kontakty) a ne tady zakládat otázky.

bolak

jako znalec v oblasti programování bys mohl vědět, že chyba mohla být třeba jen u mě, a nemusela se nutně týkat přímo poradny, tudíž jsem se raději zeptal ostatních, jestli taky něco takového zaznamenali, a pokud by tomu tak skutečně bylo, následovalo by oznámení na patřičnou e-mailovou adresu, ale Odpovědi.cz se vyjádřili dřív, než jsem dostal vůbec nějakou odpověď..

kdyby kdekdo kontaktoval admina s každou blbinou, která by se třeba nakonec ukázala jako nějaká chyba zobrazení prohlížeče, jak by to tu asi vypadalo (napadlo mě).. plus ta otázka už tu byla x hodin, a nikdo nic nezaznamenal, takže nic nenaznačovalo se 100% jistotou, že by se to tu dělo všem..à propos, ono nějak zvlášť ubylo místo na internetu když jsem založil novou otázku, nebo proč je to tak vážné?

odik

I kdyby to byla (opakovaná) chyba pouze u tebe způsobená kombinací tvého profilu, prohlížeče a konstelace hvězd = pořád je to chyba k nahlášení a vyřešení.

Jde o to, že takové otázky sem z dlouhodobého hlediska nepatří (samozřejmě vím, že takových je tu spousta, ale někde se začít musí). A proč si toho nikdo nevšiml? Protože to nikdo nepoužívá – mimo těch, co procházejí profily svých kamarádů, aby jim dávali hvězdičky + palce a jen pár dalších lidí. Proto i někteří tady nepochopili otázku a odpovídají OT o AdBlock atd.

bolak

Bylo mi poděkováno od Odpovědi.cz, takže já to beru tak že pravdu mám já :)

odik

To bys dostal i kdyby jsi poslal info mailem, takže tvoje odůvodnění je hodně slabé.