Avatar uživatele
bolak

Partnerská otázka mi asi blokuje přístup k dalším otázkám a odpovědím, má někdo podobný problém?

Od té doby co se tu objevila partnerská otázka se nemůžu dostat do dalších otázek a odpovědí, v profilu mi zmizelo ono zelené tlačítko „Více otázek“ nebo „Další“ či co to tam bylo > https://ctrlv­.cz/shots/2015/08/17­/B3N0.png

Máte někdo podobný problém?

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, redy, setapouch, gecco před 3174 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Děkujeme za upozornění, problém prověříme a případně se co nejrychleji postaráme o nápravu.

Děkujeme za vaši trpělivost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Mám to samé. Bohužel, leckdy někdo dvakrát řeže a vůbec nemyslí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Ne, nemám ten problém. Adblock to odstranil a všecko je jak má být @Chrome

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

vypnutý js, aktivovaný adblock+.
prehliadač ff.

bez problémov.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě to funguje normálně i bez adblocku,jen mi vadí,že je to furt nahoře a vnucuje se to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
odik

Jako zlatý bys mohl vědět, že takové informace máš směřovat přímo na správce (viz kontakty) a ne tady zakládat otázky.

před 3174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jako znalec v oblasti programování bys mohl vědět, že chyba mohla být třeba jen u mě, a nemusela se nutně týkat přímo poradny, tudíž jsem se raději zeptal ostatních, jestli taky něco takového zaznamenali, a pokud by tomu tak skutečně bylo, následovalo by oznámení na patřičnou e-mailovou adresu, ale Odpovědi.cz se vyjádřili dřív, než jsem dostal vůbec nějakou odpověď..

kdyby kdekdo kontaktoval admina s každou blbinou, která by se třeba nakonec ukázala jako nějaká chyba zobrazení prohlížeče, jak by to tu asi vypadalo (napadlo mě).. plus ta otázka už tu byla x hodin, a nikdo nic nezaznamenal, takže nic nenaznačovalo se 100% jistotou, že by se to tu dělo všem..à propos, ono nějak zvlášť ubylo místo na internetu když jsem založil novou otázku, nebo proč je to tak vážné?

před 3174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
odik

I kdyby to byla (opakovaná) chyba pouze u tebe způsobená kombinací tvého profilu, prohlížeče a konstelace hvězd = pořád je to chyba k nahlášení a vyřešení.

Jde o to, že takové otázky sem z dlouhodobého hlediska nepatří (samozřejmě vím, že takových je tu spousta, ale někde se začít musí). A proč si toho nikdo nevšiml? Protože to nikdo nepoužívá – mimo těch, co procházejí profily svých kamarádů, aby jim dávali hvězdičky + palce a jen pár dalších lidí. Proto i někteří tady nepochopili otázku a odpovídají OT o AdBlock atd.

před 3173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Bylo mi poděkováno od Odpovědi.cz, takže já to beru tak že pravdu mám já :)

před 3170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
odik

To bys dostal i kdyby jsi poslal info mailem, takže tvoje odůvodnění je hodně slabé.

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek