Nikolka115

Parfém (PROSÍM)

Ahoj moje mamka si už 3 rok kupuje stejný parfém ,kupuje si ho v kosmetice a nebo přes internet ale pře týdnem šla do kosmetiky a chtěla si parfém zakoupit ,kosmetička jí řekla že ho bohužel už přestaly odebírat mamka se zeptala proč ? a oni že nevědí že už jí ta firma do kosmetiky nedává,tak jsme se z mamkou podívaly na internet ale tam také není ,jakoby vymizela ze světa ,parfém se jmenuje ****CARLOS MOYÁ woman **** kdyby někdo našel důvod stáhnutí z prodeje ,prosím napište PŘEDEM DĚKUJI.

Nejlepší odpověď
Drap

To je věc, firmy, která ho vyrábí a nebo distrbuuje. Třeba ho kupovalo málo lidí, nebo se jim nevyplácí. K čemu ti pomůže, když bzudeš znát důvod ztažení z prodeje ? Firmy to většinou nezveřejňují. A proč taky ?

SuzanKa

Hej, já to mám taky tak. Jako každý měsíc si něco objednám, ale na jejich web https://www.no­tino.cz koukám denně. Aby mi náhodou neutekla nějaká slevička nebo novinka :D

Pajka.111

Ahoj, pokud mohu radit, i když teda nevím, jaký máš vsuk, tak si kup https://www.no­tino.cz/yves-saint-laurent/black-opium-glowing-toaletni-voda-pro-zeny/. Naprosto senzační nadčasová vůně!!!

SuzanKa

Jojojooo, máš pravdu, ale od YSL jsem se teď zamilovala do Libre. Ovoněla jsi ji? Je jiná, než Opium, je svěžejší :)

SuzanKa

Jo? Tak to je ale senzační, protože se teď rozhoduju mezi třeba kouskama, jaký si koupím… Ale nemůžu se rozhodnout. Ty vzorečky z Notino by mi mohly pomoct :)

Sonka Pop

Ale teď minulý týden jsem zjistila, že na notinu si můžeš vybrat až 5 vůní, které chceš zkusit a oni až domů pošlou vzorník :) Takže já už ani nechodím do parfumerky a dělám to takhle.

Sonka Pop

Super. moc díky za info. Já jsem nakonec podlehla touze a koupila si ho a jsem nadšená. Úplně tu vůni miluju!

SuzanKa

Jooo, tahle voňavka je skvělá. taky ji chlapovi kupuju. Ale máš jako pravdu, že ty ceny v parfumerce jsou šílený. Tam se vůbec nehodí nakupovat. Taky všechnu kosmetiku beru na Notino.

Pajka.111

No, já jsem myslela na mě. Abych neprovokovala… prostě aby to byla příjemná vůně.

Sonka Pop

Na www.notino.cz si můžeš objednat vzorník až 5 voňavek, který ti zdarma dojde až domů. Myslím, že díky tomu vzorníku si krásně vybereš :)

adelickaa

a co třeba vyzkoušet nějaký nový parfém? Třeba najdeš podobný nebo naopak se ti zalíbí nějaký jiný..

jancek

Takže přes internet je to lepší? :O no nevím jestli tak poznám že bude ženě parfém vonět..

kocicinka2

Také bych ocenila radu týkajícíc se parfému.. koukala jsem se po obchodech ale je to hrozně moc drahé. Nějaké tipy na něco někde?

adelickaa

taky je musíš nakupovat přes internet nebo když jsou slevy ;) já to dělám tak, že chodívám do parfumérek si přivonět a vyberu si a pak si to koupím přes net

XenieRo

Já to dělám taky tak :) Ale teď minulý týden jsem zjistila, že na notinu si můžeš vybrat až 5 vůní, které chceš zkusit a oni až domů pošlou vzorník :) Takže já už ani nechodím do parfumerky a dělám to takhle.

modrokakocka

naposled jsem si koupila tenhle calvin klein parfém https://www.no­tino.cz/calvin-klein/euphoria-parfemovana-voda-pro-zeny/ a moc hezky voní.. když půjdete kolem parfumerie přičuchněte a uvidíte

adelickaa

taky ho mám docela ráda, ale teď jsem si ještě oblíbila nového bosse, takže to taky i střídám, ale s cenamí je to fakt někdy těžký

modrokakocka

a dostala jsi nějaký parfém nebo vůně od ježíška? Já jsem dostala a paráda :))

Pajka.111

Ahojky :) Jaký jsi dostala? :) Já jsem dostala nějaký penízky, tak bych si ráda udělala radost…

SuzanKa

Holky, budete chlapovi kupovat parfém k valentýnovi? Pokud ano, tak po jakém sáhnete? My máme doma oblíbený tento https://www.no­tino.cz/hugo-boss/hugo-voda-po-holeni-pro-muze/, ale docela uvažuji, že bych koupila nějaký nový. Jen prosím o doporučení svěží vůně. Díky moc.

XenieRo

Je, koukam, že jsme měly všechny stejný nápad. jj, koupila a koupila jsem tuto https://www.no­tino.cz/armani/ac­qua-di-gio-pour-homme-toaletni-voda-pro-muze/. Šla jsem ale tak trochu na jistotu, protože chlap tento parfém používá běžně, takže jsem vsadila na jistotu.

Sonka Pop

Můj chlap třeba miluje tuhle voňavku https://www.no­tino.cz/hugo-boss/hugo-voda-po-holeni-pro-muze/ a taky ji teda nenakupuji nikde jinde, než na Notinu. Jako zkusila jsem víc shopů, ale tady je jistota kvality a hlavně záruka nejnižší ceny.