Paragraf č.36

Dobry den chtela sem se zeptat,nedavno jsem prekrocila 12 trestnych bodu a vcera mi prisel dopis a v nem byl nejakej paragraf 36 jenze ja se v paragrafech nevyznam a na netu tomu nerozumim,prosim vas moc jestli mi nemuzete presne rict co ten paragraf znamena??Hrozí mi odebrani ridicskeho prukazu??Dekuji za odpoved

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Paragraf 36 – příspěvek na provoz motorového vozidla , kde se mimo jiné uvádí i: výše příspěvku činí ( pro občany s III. stupněm postižení nebo pro rodiče s takto postiženým dítětem) : 4200,- Kč u jednostopého vozidla a 9900,- Kč u ostatních vozidel; u zdravotního postižení II. stupně je to pak 2300,- Kč u jednostopého vozidla a 6000,- Kč u ostatních vozidel,…..

Další odpovědi:

Zlatý

Skutečnost, že vám hrozí odebrání ŘP, je 100%, bohužel. Jakmile obdržíte od úřadu výzvu k odevzdání ŘP, musíte tuto výzvu do 5 dní splnit.

Ale navíc vám hrozí, že budete muset vrátit poměrnou část příspěvku, který jste obdržela
na provoz motor.vozidla podle § 36 Vyhlášky č. 182/1991 Sb.

Vzhledem k tomu, že se dávka poskytuje dopředu, je podmínkou poskytnutí příspěvku písemný závazek žadatele o dávku, že příspěvek nebo jeho poměrnou část vrátí, když přestane v průběhu období, na které mu byla dávka poskytnuta, plnit podmínky nároku...

...a ve vašem případě tyto podmínky pominuly tím, že musíte odevztat ŘP.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 458
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.