thomasss

Papričky z OBI jsou jedlé?

Papričky koupené v OBI jsou pálivé a vypadají jako chili papričky, ale jedna známá mi řekla že by snad jedlé být neměli. Nevíte jak to je?

Nejlepší odpověď
Arni

Záleží jaké ty papričky jsou. Jedny jsou okrasné – i když mají plody – a nebo se jedná o obyčejné papričky a pak není co řešit.

O těch okrasných se říká že jsou mírně jedovaté, ale že jich nikdy nesníte tolik, aby došlo k nějaké újmě.

Bylo by dobré se v OBI zeptat o jaký druh se jedná.

Další odpovědi
hanulka11

Určitě jedlé jsou.Taky jsem je používala.