Paní, která pracuje s aurou mi řekla že u mně žádnou nevidí. Je to možné? a co to znamená? Děkuji.

Aura a její význam

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Buď jste mrtvá,nebo je paní slepá.
Anebo pracuje s aurou asi tak,jako já.
To nejspíš,že?

Další odpovědi:

Zlatý

Aura souvisí s energií, kterou máme v těle, je obrazem naší osobnosti, našeho způsobu života, myšlenek i emocí. Aura zřetelně ukazuje náš mentální, psychický a duchovní stav.
Byla jsem ve stejné situaci, když jsem se začala léčit pomocí kineziologie. Znamená to, že máte v těle zablokovanou energii, neproudí tak, jak má. Zablokovaly ji negativní zážitky. Když se bloky odstraní, začne energie znova proudit a aura se objeví.

Ale na to by Vám měla dát odpověď paní, o níž se zmiňujete.

Stříbrný

Na lidi,kteří pracují na bázi metafyziky,alternativní medicíny a jiné Pozor! Často mezi nima bývají "neználkové",kteří si "hrají" na řekněme vědmy a hlvně inksují peníze.Kazí jméno těm,kteří se metafyzičnem poctivě zabý vají a studují dostupné knihy a prameny.Aura je jakýsi "obal"člověka,který signalizuje různé věci:zdraví,duševno ap.To, že ona paní ji nevidí ,tím se netrapte,není důvod.Především se zbavte vnitřního strachu,který pravděpodovně prožíváte.To Vám přeje Michal.

Možná, že kdyby jste si od paní koupila její zázračné bylinky,mast,lektvar (škrtněte nehodící se), tak by se aura okamžitě objevila.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.