Pamatujete si slogan na JARu (mycí prostředek)před rokem 1989 ?

Doplňuji:
Ale kdepak. Na etiketě jaru bylo napsáno: neotírejte-oschne samo ! 😁

Nejlepší odpověď
eLx

ne, ale ten skinhead mr. propper myslim řikal, že zatočí s každou špínou.. :D

Další odpovědi
hanulka11

myslíš tu …to nejsou žádné obláčky…to je pěna z nového jaru :D:D:D

MA-SU-KA

A kde se bevou (obláčky)? … jsou z mého Jaru. :D

Drap

Reklama mně rozčilovala už tenkrát, i když proti dnešku to nebylo nic. Bohužel nepamatuji si snad vůbec nic

janek66

Ten slogan si pamatuji a používám často, hlavně když chce po mě manželka utřít nádobí 🙂.