Bronzový

Pamatujete doby,kdy v občanském průkaze muselo být razítko?

Pamatujete doby kdy muselo být v občanském průkaze razítko,že jste zaměstnán v tom a tom podniku,jinak hrozilo vezení?Dnes by musel být občanský průkaz asi jako bible,aby se to tam všechno vešlo a věznice přeplněné.
Doplňuji:
Pro Ten který je - no vidíš,i ti policajti se neflákali jako dnes a dělali svou práci na dvěstě procent.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Při letním počasí a oblečen na lehko, kdy jsem u sebe měl jen tramvajenku v kapsičce košile, mne VB kontrolovali a použili oblíbenou hlášku:
Myslíte si snad, že jsme vám dali OP, aby jste si s ním doma podložil skříň?

Další odpovědi:

:-) Jojo. Jinak by nas zavreli za prizivnictvi. :-) To uz nase deti vubec nechapou. :-) -iv-

Zlatý

Ještě ho mám schovaný,protože mi ušetřil spoustu práce.Při tehdejší výměně za nový,jsem ho "ztratil",a schoval.Když jsem po letech žádal o důchod,stačilo ho předložit,úřednice opsala potřebné údaje do žádosti,a za pár minut,nebylo co řešit. :-)))

Zlatý

Najväčší fluktuant bol asi jeden môj kolega:
mal 11 razítok o zmene zamestnávateľa a pritom celú dobu robil v jednom a tom istom podniku a tú istú prácu.

Zlatý

Pamatuji moc dobře.I když jsem byl řádně zaměstnán a razítko měl v občance,párkrát mne esenbáci sbalili a drželi do rána na stanici.Říkali že to razítko může být falešné.Druhý den volali na můj podnik zda jsem tam skutečně zaměstnán.

Zlatý

Pamatuji a dobře,myslím že to razítko zaměstnání bylo na straně 15.Také zapsané očkování proti tetanu.

Zlatý

Samozřejmě

Zlatý

No, to já nepamatuju ... chodil jsem na základku, když se zvonilo klíčema na Václaváku. První občanku jsem už měl plastovou kartičku, knížka mě minula o pár let.

Zlatý

... a nejhorší bylo zelené razítko!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.