Stříbrný

Padá a padá, jste rádi, že je zima?

Já ne, těšíte se na sluníčko?
mám po vyšetření a sem zdravějejší a tak píšu krávovinky ze samej radosti,
ale těšíte se na jaro léto?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U nás padá tak akorát déšť - ten sníh je alespoň "takovej líbivej", ale ty kapky a zamračená obloha mě už nebaví. Ale na jaro se těším, ty ho ale evidentně kousek máš, protože to sluníčko je z tvého příspěvku cítit. Moc ti to přeji, není nic důležitejšího než zdraví. Tak se raduj! :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Já mám zmu ráda.
Radši ať mrzne, než ty letní pařáky.

Stříbrný

tady to taje a to je dobře,už by mohlo být jaro. V zimě se nedá pořádně nic dělat.A aorát jsou s ní problémy.

Zlatý

Hodně Ti rozumím ! Jaro je lepší, ale není to nádhera ( sobota 26.1.2013)?
jeden den v takovémto počasí vydá pro zdraví za tři letní !

http://www.ulozisko.sk/…

Zlatý

Chápu, že máš radost. Tady nesněží, a zde je zase prostor na podobné otázky:
http://www.google.cz/…

U nás dnes padal maximálně sníh s deštěm, ale více prší. Zimu nemám ráda, protože se bojím zlomenin. Na ledovce se necítím právě nejlépe. Prosincová zkušenost se zlomenou pravačkou mi potvrdila, že ty obavy nebyly přehnané.
Jinak je v pořádku, že se střídají 4 roční období. Pro zemědělce a zahrádky je poctivá zima nezbytným předpokladem, že se zredukují stavy škůdců. Mám ráda jaro a pokud nejsou krutá vedra, tak i léto. Ono má každé roční období své nezaměnitelné kouzlo. Pravda pro mne ta pořádná zima se mi zamlouvá nejvíc přes okno v teple vytopeném pokoji. Vadí mi břečka pod nohama a ledovka ještě víc.

Pokročilý

Radši bych zimu se sněhem (který u nás momentálně prakticky neni), alespoň 14 dní v kuse. Pak už si může být klidně jaro ;)

Zlatý

U nás padá ....ale voda- leje jako z konve - sníh taje, ale jestli přijde mrazík - bude pěkné kluziště to nikomu nepřeju .
Jinak na jaro a teplíčko se těším, ale nyní prožívám i zimu se vším co k tomu patří

Zlatý

Osobně bych roční období zredukoval na jaro, léto, podzim, jaro............ . Naštěstí je příroda moudřejší a doufám, že nikdy neporučíme větru, dešti i když pokusy z minulosti známe. Takže zimu nemusím, ale vydržím.

Bronzový

sme

Stříbrný

Zimu mám rád,sníh taky,ale tady teď prší,taje a všude je břečka.Na jaro se samozřejmě taky těším,ale doufám že si ještě taky stihnu zalyžovat.

Bronzový

ne - mam rád jaro, léto....... v zimě je nuda - nikde nikdo jen furt bar............

Tady dnes akorát leje. Ale na léto se těším, protože se pak na kole jezdí lépe než na sněhu.

Zlatý

no nesnezi a nevypada ze by zacalo...toliko k predpovedi na dalsi dny..:-)..http://www.accuweather.com/…

Diskuze k otázce

Stříbrný

redy

Děkuju za odpovědi všem
Dami děkuju za tvou odpověď umíš pohladit a to nejsem nějaká cíťa
mosoj na obrázku i zima je hezká děkuju

Zlatý

Damiana

Rádo se stalo. :-) Mám vždycky ohromnou radost, když se někomu začne dařit lépe a zažene problémy. Je to úžasně osvobozující pocit:-) (... a mosojova přírodní krása také jako obvykle nezklamala...:-)

Stříbrný

redy

:-)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.