Pokročilý

Ovladač zobrazení Nvidia Windows kernel mode driver version 3xx.xx přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven.

Dobrý den chtěl bych poradit, od začátku listopadu mám postavený nový počítač komponenty zde:

Motherboard: MSI H87-G43 GAMING
Procesor: Intel Core i5-4570
CPU FAN: Cooler Master Hyper 103
RAM: Kingston 16GB KIT DDR3 1600MHz CL10 HyperX Blu edition
HDD: Western Digital Black 1000GB 64MB cache
GPU: GIGABYTE N650OC-2GI (NVIDIA GeForce GTX 650)

Jen rok stará grafika zůstala, celý chod systému po dva měsíce bezproblémový, až včera se vyskytli první potíže jak napovídá titulek dotazu.
Z ničeho nic spadl obraz na 3 sekundy řekně a pak se opět vrátil a Win7 vyhodil tuto hlášku, nikdy předtím jsem se s něčím, takovým nesetkal, jakože
jsem toho už řešil hodně v rámci PC. Usuzuji, že by to měla být rok stará grafika, která holt již odchází. Nejdřív jsem myslel, že je to ovladači,
tak jsem vyzkoušel starší verze a dokonce i nejnovější betu ovladač, který GeForce nabízí, protože podle ohlasů je víc stabilnější než ten oficiální,
ale nic stále stejná hláška a stejné padání, počítač to dělá čim dál ti víc, nelze pracovat řekně pracovat pět minut aby to neudělal. Obracím se na
vás s otázkou, zda je nějaké řešení a zde je problém jen v grafice či zda to neovlivňuje ještě jiná komponenta a zda máte nějaké zkušenosti s touto příhodou ?

Díky za vaše cenné rady.

Odpovědi:

Jaké jsou teploty komponent?? - kukni na větráčky a chladiče, jestli se ti HW nepřehřívá...
Jinak - samozřejmě může grafika odcházet, problém může být i třeba v RAM - těžko soudit na dálku.

Pokročilý

Mám úplně stejný problém jen s tím rozdílem že mám grafiku od výrobce AMD a stím že my to dělá jen při hraní některých her, prostě hraju naráz spadne třeba na 10 sekund obraz a zase naskočí a napíše se ovladač zobrazení amd driver přestal odpovídat ale byl úspěšně obnoven. Už jsem zkoušel hodně věcí od vyčištění pc od prachu až po software ale tento problém jsem nevyřešil.

me to dela taky je to kvuli nove aktualizaci directu protoze do te doby vsechno slapalo jak ma:( a taky nwm co s tim tak to zjistete a dejte vedet..kdyztak mam NV GF560 a rikam jelo do vcerejska vsechno jak ma takze rady typu prehriva se sou zbytecne je to softwarova otazka

Diskuze k otázce

Pokročilý

Hanz Blažek

Jak nejlépe poznám, že se přehřívá větráček na grafikcé myslíte ? stačí podle pocitu nebo jak ? vážně nemám zkušenosti v oblasti teplot a jaký vliv by na to mohli mít RAMky ?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.