Vašek123

Co to je zá grafické mody?

Fixed Mode-graphics adapter switch is based on AC/DC transition or user selectable options under os
Dynamic mode-seamlessly switch to internal or external graphics adapter based on application needs
Takže když zvolím fixed mode tak ¨to jede na externí grafiku?

Odpovědi
Quimby

Když zvolíš fixed, tak si vybereš který grafika bude pořád zapnutá.
Pokud dynamic, tak bys měl mít u každého programu nastavení, kterou grafiku pouštět.