0monika0

Otrava krve

Slyšela sem, že když si lihovym fixem nabarvíte nějaký strup nebo ránu,tak můžete dostat otravu krve. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
gecco

Nechápu, kam na takové telecí nápady chodiš/te…
Otravu krve můžeš dostat z mnoha důvodů, tu lihovou fixu asi obecně nelze vyloučit.
Na druhou stranu – proč by takovou howězinu kdo dělal. A pokud hledáš ´zaručený recept´ na to, jak si otravu krve přivodit, pak:

  1. tohle rozhodně 100% funkční návod není
  2. otrava krve je hóóódně otravná (nejde o žádnou legraci)

Nechceš raději – namísto takovéhoto plácání, udělat doma nějakou práci??

Další odpovědi
Agneta

A lihový fix má být co? Čistý lékárenský líh (96%), ti žádné problémy dělat nebude:D

honza19hk

to nevim ale v lihovym fixu je líh, ten by neměl být zas tak škodlivý.

mosoj

Otrava krve (sepse) je zaplavení organismu bakteriemi nebo jejich zplodinami.
bakterie pocházejí z těžkých zánětů.
Takže nejdřív by jsi musela dostat těžký zánět.

pusinka50

Nepřála bych ti zažít sepsi (otravu krve) celého organismu, to se taky nemusí přežít, víš holčičko