sasana

Otlaky na chodidle a na malíčku.

Můj otec 79let má otlaky na chodidle a na malíčku.Chodí na pedikuru.
Chvili je to dobrý a pak se to zase utvoři.Byl i u doktora ten mu dal nějakou náplast a na chvili to pomohlo a opět se to utvořilo.Když to natře krémem tak to páli.Nosí boty od vietnamců a jak bývaly dřiv polotramky.Neni to třeba i z toho?Co by mu pomohlo?Je to nepříjemné?

Odpovědi
badisko

normalni kvalitni boty …a ortopedicke vlozky…pro duchodce se prodavaj boty i ve zdravotnich potrebach…vetnamce nebrat…nebo si nechat usit na miru boty u sevce ..je to sice drahe …ale vite jak je to na veky…
Doplňuji:
nebo treba mrknete na stranky tyto a podobne …http://www.er­gon.cz/cz/pro­ducts.asp?cat=1