sepak

Poradite my prosím co dělat když my vydávají vlasy ?

Docela dos my vypadavaji a já sem to ještě nikomu nerekl. Bojím se že se to zhorší, co na to použít nejlépe doma strava nebo tak nebo my sem dejte nějaký odkaz.

Nejlepší odpověď
gecco

…„co dělat když my vydávají vlasy“…???
Zametej nebo vysávej podlahu, ať se ŤY ty „vlasy“ nemotaj do jídla…
:-O
Pokud nemáš nějakou kožní chorobu (a to může ujistit jen dermatolog!!!), pak neexistuje způsob, jak padání vlasů zamezit.
Koukni na Hálu*) – a udělej ze svého traumatu přednost.
😉

Koneckonců – vlasy, tedy, ty delší než 5 mm, na hlavě držící, jsou jen pro zlost.
___
*) další inspirací by ti mohl být Samson

Další odpovědi
marci1

V první řadě bych Ti doporučila vlasy pokud možno co nejvíce zkrátit. Jinak se doporučuje jíst hodně salátových okurek a ovoce se slupkou ( křemík ), vitamíny B, nejlépe B komplex, zinek a minimálně solit. Pokud se to nezlepší, navštiv lékaře. 🙂

anonym

Pro začátek bych doporučil síťku na hlavu jako mají dělníci v potravinářském průmyslu.