Pokročilý

Otázka pro ty kdo tomu rozumí a nebo kdo stím má zkušenost.

Mám mobil Sony Ericsson G502 a POZOR! Mám vyčerpaný FUP limit, v mobilu mán dva web prohlížeče (web'n'walk, Opera mini) a v Opera mini mě internet funguje ale v web'n'walk nejde proč. Když se připojim na net přes notebook tak co utáhne net je dropbox, gmail asistent, aplikace na ploše a aktualizace v PC ale v žádném z 5 prohlížeču se nenačte žádná web stranka proč. Internet jde jen když si navýším FUP limit který jde 15-20 minut.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Snad jsem otázku správně pochopil ;-).
Tedy: Vyčerpaný FUP ti velice sníží stahování a tím i načítání stránek (je to také stahování) z netu. Každý prohlížeč má jiné systémové nároky, proto to vypadá po vyčerpání FUP u různých pohlížečů jinak.
Jak uvádíš - navýšit FUP a ještě bych dodal, na stránkách nepoužívat "zobrazit klasicky".

Další odpovědi:

Pokročilý

Opera Mini tahá stránky přes vlastní server, který je komprimuje a zmenšuje tak datovou náročnost přenosu. Tam bych viděl důvod, proč narozdíl od jiných prohlížečů funguje.

Stříbrný

mozna tomu trochu nerozumim, ale pouzivas internet v mobilu, neco jako ma O2 za 40 korun tydne? on je to zaprve strasne pomaly net a je limit FUP tusim ani ne 100 MB, kdyz si navysis FUP, zase se ti navysi jen o par MB a pak ti rychlost klesne na tak nizkou, ze nemas sanci nacist jakoukoli internetovou stranku - maximalne nejakou jednoduchou - pro mobilni telefon...

kdyz uz se pripojuji na gmail pres mobil, prepnu to kvuli datovemu objemu na zjednodusenou http verzi

a delat aktualizace windows pres mobilni internet je nesmysl nejvetsi, kdyz si predstavim, ze jedna aktualizace muze mit klidne i 500 MB, tak to mas 5x precerpany FUP

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.