Pokročilý

Otázka pro obchodníky - jak byste vyřešili vysokou objednávku...

Jak byste řešili, kdyby vám přišla poměrně neobvykle vysoká objednávka (na e-shop), jedná se v tomto případě o jeden produkt, který má cenu 3,5tis a dotyčný jej chce na dobírku a nemá kontaktní telefon. Obvykle se totiž objednávky pohybují max do 2000,- Kč a to velmi zřídka. Co byste mu napsali e-mailem? Protože se může jednat o člověka, který si střílí a nebo také to může být skutečně člověk bez telefonu a myslí to s objednávkou vážně. Díky za případné rady.
Doplňuji:
Tak ještě poupravím otázku .. poštovné je při této vyší (částky) za zboží již zdarma. :)))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Poděkoval bych mu za objednávku a sdělil, že jeho objednávka je nestandardní. Z důvodu vysoké ceny objednávky bych jej požádal, aby poštovní poukázkou (popř. převodem na účet)zaslal částku rovnající se výši poštovného za dobírku.
Poté, že mu objednané zboží zašlu na dobírku s tím, že poštovné již bude uhrazeno a nebude obsaženo v dobírce.
Pokud by zásilku nepřijal, nic bych netratil.
PS: Co by vyřešil telefon? Pokud bych si dělal srandu, stejně bych lhal v telefonu jako v mejlu.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Kde není risk,tak není zisk. Já bych to asi riskla,ale jsem důvěřivý tvor. Tuto situaci nezávidím,ale zase musíte vzít v úvahu,že pokud to tak je,tak sakra vyděláte,no a pokud ne,tak prostě proděláte. Ještě mě napadlo,že pokud by byl dotyčný někde z vašeho okolí,tak bych to riskla a zásilku doručila osobně.
Chápu,že máte strach,že si z vás dělá někdo legraci,ale co když ne......

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.