Stříbrný

Otázka pro lidi středního věku. Chodíte na pravidelné lékařské prohlídky?

Myslím ty zdarma, které máte pojišťovnou hrazené..... Čili 1x ročně návštěva zubaře, gynekologické prohlídky žen 1x ročně, po "padesátce" 1x za 4 roky natočení EKG a vyšetření na hladinu cukru v krvi u praktického lékaře, okultní krvácení do stolice po 50-ti letech věku 1x za 2 roky případně absolvování kolonoskopického vyšetření celého střeva, v 50-ti a 60-ti letech vyšetření na cholesterol a tukové látky v krvi, ženy mamologická vyšetření prsou?
A jestli nechodíte, tak z jakého důvodu, mimo obligátní výmluvy, že "na to není čas"?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pravidelně nechodím, ale když mě k tomu vyzval můj praktický doktor, tak jsem tyto prohlídky před pěti lety absolvoval (k zubaři nechodím, mám zubní protézu).Od té doby zase nic.

Další odpovědi:

Zlatý

Chodím a měli by chodit všichni i mladí. V poslední době je zaznamenán vyšší počet případů infarktu myokardu a mozkové mrtvice u velmi mladých lidí. Každý by měl znát svůj krevní tlak, výši cholesterolu a cukru v krvi. To je základ.

Moje odpověď je nezajímavá - chodím.

Diskuze k otázce

Stříbrný

pusinka50

očko, tvá odpověď JE zajímavá. Já do dneška ani netušila, na co všechno mám nárok, než jsem si to dnes na Seznamu.cz přečetla. Na některé prohlídky chodím, ale vzhledem k svému věku a rodinným diagnózám jsem mohla absolvovat mnohé další, kór, že se zdravotně zrovna úplně nejlíp necítím

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.