Ronnynik

Otázka ohledně venčení psů

Dobrý den, jmenuji se Nikola a je mi aktuálně 14 let, v červenci 15. Nejsme nějak zvlášt' bohatá rodina a tak ě napadlo že bych mohla zkusit si nějak přividělávat.Jako první možnost mě napadlo venčení psů a tak jsem si řekla že zkusím napsat inzerát na nástěnku co máme v Albertě. Ale ted' si tak říkám, není ta náhodou nezákoné? Aby se to nebralo jakobrigáda na černo Co si o tom myslíte, popřípadě máte nějaké jiné návrhy jak by si mohla hlka jako já přividělat? :) Předem děkuji za opověd'.

Nejlepší odpověď
beluška

To je dobrý nápad, ale pozor. Musíš počítat se zodpovědností za toho pejska (vodítko, ev. košík na tlamičku a také úklid po pejskovi). Vybírej si malé rasy pejsků, třeba ne kokry, to jsou pěkní tahouni. No a sbírej také zkušenosti a poznatky ohledně chování pejsků, chce to trpělivost a lásku k tomu zvířátku.

Další odpovědi
Rocker

Nemusíš přece nikomu říkat,že venčíš psa za peníze.Nikdo nepozná,jestli je tvůj,nebo jen půjčený.

Michal Kole

Nezákonné to je, pracovat smíš až od 15 let a po skončení školní docházky až po prázdninách.

každý pes s tebou chtít jít nepůjde.

Ronnynik

Beluša: no já vím, Já sama mám doma velkýho psa, přesněji Border Kolii. A vím co to vše obnáší. Taky mě to baví a choím s ní kolikrát denně. Mám doma také i jiná zvířata např. kočky a papouška . Tyto věci už mám prostudované. Děkuji za skvělou odpověd' :)