Otázka ohledně venčení psů

Dobrý den, jmenuji se Nikola a je mi aktuálně 14 let, v červenci 15. Nejsme nějak zvlášt' bohatá rodina a tak ě napadlo že bych mohla zkusit si nějak přividělávat.Jako první možnost mě napadlo venčení psů a tak jsem si řekla že zkusím napsat inzerát na nástěnku co máme v Albertě. Ale ted' si tak říkám, není ta náhodou nezákoné? Aby se to nebralo jako''brigáda na černo'' Co si o tom myslíte, popřípadě máte nějaké jiné návrhy jak by si mohla hlka jako já přividělat? :) Předem děkuji za opověd'.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

To je dobrý nápad, ale pozor. Musíš počítat se zodpovědností za toho pejska (vodítko, ev. košík na tlamičku a také úklid po pejskovi). Vybírej si malé rasy pejsků, třeba ne kokry, to jsou pěkní tahouni. No a sbírej také zkušenosti a poznatky ohledně chování pejsků, chce to trpělivost a lásku k tomu zvířátku.

Další odpovědi:

Stříbrný

Nemusíš přece nikomu říkat,že venčíš psa za peníze.Nikdo nepozná,jestli je tvůj,nebo jen půjčený.

Zlatý

Nezákonné to je, pracovat smíš až od 15 let a po skončení školní docházky až po prázdninách.

každý pes s tebou chtít jít nepůjde.

Diskuze k otázce

Ronnynik

Beluša: no já vím, Já sama mám doma velkýho psa, přesněji Border Kolii. A vím co to vše obnáší. Taky mě to baví a choím s ní kolikrát denně. Mám doma také i jiná zvířata např. kočky a papouška . Tyto věci už mám prostudované. Děkuji za skvělou odpověd' :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.