Avatar uživatele
led

Otázka nielen pre dlhoročných vodičov

Odkedy ste dostali krásny novučký vodičák, najazdili tisíce kilometrov a… Pozreli ste sa ešte potom niekedy do vyhlášky, zopakovali si značky, preskúšali sa, atď?
Alebo si hovoríte, načo, veď jazdím a nič?
PS.tú istú otázku som dala aj slovenským vodičom.
Doplňuji:
Opakovanie si znalostí nikdy neuškodí nikomu. Teda okrem „Vševedkov“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: led

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, cukrar, aramah, kapka, anonym před 4986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

já už mám řidičák 20let,a díky tomu že syn ho dělal nedávno tak jsem měla možnost si testy projít snim

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Jezdím ráda jezdím hodně a zatím se mi nestalo že bych nějakou situaci nezvládla.Píši zatím, člověk nikdy naví.Můžete znát vyhlášku na zpamněť a když do vás vletí idiot neuděláte nic.Je třeba myslet i za jiné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tata

Mě když se po patnácti letech ježdění na motorce zakoupil své první auto, Zakoupil jsem si v autoškole několik hodin jíst a požádal je o napsání testů. Vyhověli mi. Jízdy jsem absolvoval protože jsem si nechtěl otřískat vlastní auto, kdyby mi přechod z motorky na auto dělal problém. Nedělal, ani jízdy ani následný test. Od té doby jsem občas využíval, především na internetu, možnosti si v různých testech osvěžit paměť, zvlášť co se týká dálnic o kterých se při mém testu na řidičák v roce 1970 moc nepsalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

led, udělala jste mi radost otázkou. Řidičák mám od roku 6.7.1973. Do vyhlášky a zákonu se koukám několikrát týdně. Naposledy včera, když jsem vysvětloval kolegům, jaké nové značky platí od 15.9.2010. Mám to jako koníček a jsem rád, když můžu známým v okolí sdělit novinky a vysvětlit co a jak. Proto když naběhne tato stránka, otvírám nejdříve rubriku Auta a doprava. Tam jsem znalý.
Není rovnítko zná předpis=kvalitní šofér, ale nezná předpisy to je katastrofa, páč neví co může a co nemůže. Jezdit se naučí i medvěd v cirkuse, ale řídit dobře auto to umí jen........

vlasně každý že?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Mám první řidičák pouze rok. Testy jsem udělal na 50 bodů, a přesto si každé tak 3 měsíce zkusím testy na internetu, abych zjistil, jestli jsem něco nezapoměl a zároveň si to osvěžil. Myslím, že by to sem tam prospělo každému řidiči, vždyť zapomíná každý, nebo ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
brunette

Souhlasím s rybízem.......já mám řidičák od března a už nyní si to taky zopakuji

před 4937 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek