Roman71

Pochopil jste někdo, k čemu sloužily na WC tři mušle ve filmu Demolition Man?

Otázka k filmu Demolition man..

Pochopil jste někdo, k čemu sloužily na WC ty tři mušle?
Jestli měly nahradit toaletní papír, tak to teda ..auvajs!

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… „Snažil jsem se vymyslet něco futuristického, co by mohl Stallone použít v koupelně. A měl jsem s tím ohromný problém. Tak jsem zavolal kamarádovi, jinému scenáristovi, jestli ho něco nenapadá. On se rozhlédl po koupelně a povídá ‚Mám tu pytlík s mušlemi na záchodě jako dekoraci‘, a já na to ‚Dobře, nějak to zapracuju‘.“ (Snímek sám to nevysvětluje, scenárista Daniel Waters se proto rozhodl alespoň lehce poodhalit roušku tajemství) https://www.ki­nobox.cz/clanek/9836-jak-demolition-man-prisel-ke-trem-muslim-tvtip

Další odpovědi
Edison

Ty nevíš, jak se používaj mušličky??? 😁

aliendrone

Ano, přesně k tomu měly sloužit. Ale proč „jauvajs“? Ty snad víš, co jsou „3 mušličky a jak fungují“? ;) :D :D

Dochy

Ty vážně nevíš, jak se používají mušličky???
🙂
😉
:-O
🙂

Roman71

aliendrone, no „auvajs!“ právě proto, že si (ne)dokážu představit, jak se s nimi „kdesi“ škrábu a to ještě bez následků.. :D

Roman71

No Edisone, takový nějaký obrázkový návod jsem si vyGooglil, ale jestli tohle někde skutečně funguje..

Nechtěl bych hele.. 😁

Petr Lazna

Je to bidet kombinovaný se záchodem. A mušličky jsou El.regulační kohoutky na teplotu vody a ta třetí možná i na splachování 😁