evusa

Osobní trenér na atletiku

Moje učitelka tělocviku, se dřív věnovala atletice, možná ještě věnuje. Myslíte, že by šlo domluvit, aby mi dělala osobního trenéra za poplatek? Jestli ano, jak si myslíte, že by to stálo měsíčně? Dík

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odpovědi, na toto téma se už hovořilo.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/osobni-trener-na-atletiku

Další odpovědi
anonym

Měla jsem pocit, že to funguje jinak. Domnívala jsem se, že talentovaná mládež se zúčastňuje soutěží a na těch si profisonální trenéři vybírají své budoucí svěřence.
Ty volíš postup opačný. Buď jsi v atletice natolik dobrá, že se s učitelkou bez problémů domluvíš, nebo Ti doporučí někoho jiného. Zkus se jí zeptat.

terry

Neměla by ses zeptat spíše jí?