kamila44444

Osobní trenér na atletiku…?

Stojí hodně mít svého osobního trenéra? Učitelka tělocviku mi pořád říká, že se mám věnovat atletice- sprintu.. že jsem dost dobrá,dělám velké kroky(což je hodně dobře) a když budu trénovat, tak bych za půl roku byla lepší než je moje spolužačka, která se věnuje atletice od 6 let a je skoro přeborkyně zlínského kraje a také bych za ten půlrok i šampionka. Učitelka mě prostě podporuje a tak bych se chtěla zeptat, jestli by nešlo mít ji jako svého os. trenéra. Na kolik to asi vyjde? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě šlo, pokud by ona souhlasila. Cena je stanovena dohodou a záleží na domluvě

Další odpovědi
hanulka11

můžeš se předběžně podívat zde není to nic levného , pokud bys ale o to rozhodně stála a věnovala se tomu proč ne?........jistě u vás by se daly sehnat kontakty

http://www.be­zeckytrener.cz/tre­ninky.php

ReHu

Můžeš mít svého osobního trenéra nebo můžeš chodit trénovat do lehkoatletického oddílu.