Osobní bankrot

Dobrý den,chci se zeptat,jestli je nutné pro vyhlášení os.bankrotu,aby byla již zadána exekuce nebo to jde jěště bez vyhlášení exekuce.Děkuji

Odpovědi
standa

Z otázky je patrné, že vůbec netušíte KDO a JAK vyhlašuje osobní bankrot.

Doporučuji, abyste se podíval(a) na odpověď na obdobnou otázku – viz zdroj níže.

Exekuce, ve smyslu jak jej uvádíte v otázce, nemá na případné prohlášení osobního bankrotu vůbec žádný vliv a soud posuzuje podmínky pro případné prohlášení ´bankrotu´ vždy individuálně tzv. ´případ od případu´.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/osobni-bankrot-10