osobní bankrot

mohu podat návrh na osobní bankrot, když jsem na mateřské dovolené,mám jedno dítě a žiji s přítelem ve společné domácnosti

Odpovědi
standa

Mateřská dovolená nemá na vaše případné podání zmiňovaného návrhu žádný vliv. Podat tedy můžete…

Ale než to uděláte, tak doporučuji se podívat na obdobnou otázku, na kterou odkazuji níže ve zdroji, protože to tak snadné není…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-lepsi-podstoupit-exekuci-nebo-vyhlasit-osobni-bankrot

oskar

Když jste si nadelaly dluhy tak si je splacejte.